18-12-2016, Saat: 06:12

Tofaş ve bazılarının bize bakış açısı

  • Emektar Üye - 7 Yorum - 1663 Görüntülenme
Dakika Okuma Süresi
Gelişmiş Düzenle Cevapla
YORUMLAR - 7 -
ne lüx arabalar var ortadan ikiye bölünen onlara laf yapmazlar tofaşa pislik atarlar. yerli teknoloji ile bu kadar yapabildik imkan olsaydı üretime devam etseydik daha iyilerini de yapardık. söz konusu aşiri hızsa zaten sağlam bi araba yok..

İmza

Scllas
Gelişmiş Düzenle Cevapla
(18-12-2016, Saat: 14:47)hikmet yıldıray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne lüx arabalar var ortadan ikiye bölünen onlara laf yapmazlar tofaşa pislik atarlar. yerli teknoloji ile bu kadar yapabildik imkan olsaydı üretime devam etseydik daha iyilerini de yapardık. söz konusu aşiri hızsa zaten sağlam bi araba yok..

evet bazı limitlerden sonra sağlamlık işe yaramıyor kaza testleri max 68 km hızla yapılıyor bazen küreselleşmiş markalar dahi 3 yıldızda kalıyor 110 km den sonra ancak f sınıfı araçların şansı mevcut ama 160 km den sonra ne olursa olsun ölüm kaçınılmaz ama tedbir şart aracımız yıpranmışsa kendimizi düşünerek aracı sağlamlaştırmamız gerekiyor ki kötü sonuçlarla karşılaşmayalım ortadan bölünen araçlara dikkatli bakarsanız hepsi çürük ve bakımsız araçlar olduğunu göreceksiniz
Gelişmiş Düzenle Cevapla
Marka farketmeksizin ölüm gelecekse her yerde gelebilir. Ancak şöyle bir durum var orada laf yapanların çoğu gideceği yere ancak otobüsle gidebilen insanlar. Altında kullanacakları araçları olmayan insanlar. 

Tofaşa binen kişilerin bir kısmı bunun hastası bir kısmı maddi durumdan dolayı bu araçları kullanıyor. Gençlerin bu araçlara binmesi kendi paralarını biriktirip bu araçları almasından ibaret aslında. Bir çok nedeni var ancak bunu ordaki o kendini beğenmiş insanlar anlayamıyor. Bazı kesimin yaptığı saçma hareketleri tüm tofaşçılara yüklemenin bir anlamı olamaz.
Gelişmiş Düzenle Cevapla
bu konuda şunu sölemek isterim tamam araçlarımız çok sağlam bi araç deyil aba ikiye bölünen araçta sadece tofaş deyil yutubda var 2016 model fort mastengin bi vidyosu var aracın sadece direksiyon bölümü var. ha illaki aşırı hız ve dikkatsizlik sonuç kaçınılmaz oluyo bana hep diyolar neden yavaş gidiyosun diye espirili bir şekilde diyorum ömrünüzde hiç podyumda koşan manken gördünüzmü .ama işin şakası tabi herzaman hız felaket. birazdaha bilinçlenmek lazım.
Gelişmiş Düzenle Cevapla
Beyler hiç kafaniza takmayin gülüp geçin bunları söyleyenler ömründe hiç tofas arabasi olmayanlar bide reno fiat grubuna binenler hiç ben gülüp geçiyorum ve tofasa zevkine biniyirm geçen Tempra grubunda adam yazmış kalkislarda bi ton yakıt harcayan araba tofas diye sanki Tempra da kullanılan motorla tofas in motoru farklı gülesim geldi [emoji2]
Gelişmiş Düzenle Cevapla
(19-12-2016, Saat: 13:25)Maraz61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler hiç kafaniza takmayin gülüp geçin bunları söyleyenler ömründe hiç tofas arabasi olmayanlar bide reno fiat grubuna binenler hiç ben gülüp geçiyorum ve tofasa zevkine biniyirm geçen Tempra grubunda adam yazmış kalkislarda bi ton yakıt harcayan araba tofas diye sanki Tempra da kullanılan motorla tofas in motoru farklı gülesim geldi [emoji2]

Big Grin yazık tempracıya aynı motor olduğunu bilmiyor
Gelişmiş Düzenle Cevapla
yahu millette tofaş arabasını kötüleme hastalığı var çoğu tofaşın koltuna oturamıycak kapasitede kalkıp laf konuşuyo derdetmeye gerek yok biz arabamızı (TOFAŞ),ımızı seviyoz kimseyede zorla bindirmiyolar sevmeyen binmesin.
Gelişmiş Düzenle Cevapla


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi